Mimarlık Hizmetleri

Bugüne kadar bitirilen projelerde, kalite ve mühendislik değerleri ön planda tutularak zamanında tamamlanmaları sağlanmıştır. 
Tasarım, üç boyutlu modelleme ve proje yönetimi konularında da hizmet veren firmamız, gerçekleştirdiği birçok projede, tasarım dahil olma üzere anahtar teslimi hizmet sunmuştur.


daha fazla bilgi için

İç Mimarlık Hizmetleri

Tasarım, düzenleme ve uygulama aşamalarında, işin başlangıcından bitimine kadar olan süreçte; bizzat uygulama alanında bulunarak işin takibini yapmakta, dekorasyon işleri, elektrik, mekanik, marangoz, atölye ve uygulama alanının aksesuar detaylarına varana kadar istenilen tüm ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.


daha fazla bilgi için

Rölöve&Restorasyon Hizmetleri

Rölövelerde en büyük amaç restore edilecek binanın yıkılmadan ve en az hasarla onarılmasıdır. Rölöve çizecek birisi arşiv belgelerinden, tarih kitaplarından, gözlemlerden , fotoğraflardan o binayla aklınıza gelebilecek her türlü yoldan faydalanabilir. Bu yöntemler kullanılarak o binanın tarihi önemi ve dokusu daha iyi anlaşılır ve yapılacak restorasyon bu dokuyu bozmadan yapılmaya çalışılır.


daha fazla bilgi için

Danışmanlık Hizmetleri

Her türlü mesleki müşavirlik hizmetleri, statik-mekanik-elektrik projelerinin koordinasyonu sağlanmaktadır.


daha fazla bilgi için